Medarbetare
Astrid Landgren Patterson
Ett av mina stora intressen i livet är kajakpaddling i alla dess former och att få arbeta med det man tycker om är engagerande och roligt. Att dessutom få vistas i den underbara miljön som Roslagens skärgård är gör det bara bättre. Jag är utbildad äventyrsguide med inriktning mot kajakpaddling och har arbetat i både i Sverige och utomlands. Det är jag som står för alla företagsofferter, kontakter med leverantörer, samarbetspartners och olika marknadsföringsföretag. Vill du kontakta mig gör du det på astrid@kajak-uteliv.com
Isabelle Briger
Gräddö är för mig en plats som förknippas med blått vatten och mycket sol där jag ofta spenderar min lediga tid från skolan. I sommar finns jag i butiken för att hjälpa er ut på vattnet. Hoppas vi ses!
Orion Patterson
Jag har paddlat hela mitt liv, även om mina föräldrar fick göra det mesta av paddlingen i tidig ålder. Jag gör nu min andra sommar på kajakuthyrningen.

